Публічний договір (оферта)

Вступ

Ми, компанія TocoBus, включно з нашими дочірніми підприємствами (надалі разом іменовані — «TocoBus», «ми» або «нас»), повідомляємо вас про порядок захисту персональних даних у TocoBus.

Мета цього договору (надалі — «оферта») полягає у наданні вам інформації про правила та умови здійснення бронювань та порядок обробки нами ваших персональних даних.

Наша публічна оферта складається з декількох модулів. Вона включає першу частину, яка містить загальну інформацію про обробку всіх персональних даних, і ситуації обробки, що реалізовуються щоразу при відвідуванні нашого веб-сайту (Пункт 1 «Загальна інформація»), та спеціальну частину, яка містить лише визначені в ній ситуації обробки із зазначенням конкретної пропозиції або продукту, зокрема коли ви відвідуєте наші вебсайти.


I Загальні правила та умови здійснення бронювання

Станом на: 09.08.2023


1. Сфера застосування

1.1 Загальні правила та спеціальні умови бронювання регулюють використання веб-порталів компанії TocoBus та бронювання поїздок автобусами TocoBus.


2. Договірна сторона

Договірна сторона, відповідальна за процес бронювання поїздок (сторона, що продає квитки) та забезпечення роботи онлайн-порталів, — юридична особа: Барабашов Андрій Олеговича, зареєстрована за адресою: місто Чернівці, вулиця Смаль Стоцького, будинок 7/3 (надалі — TocoBus).


3. Використання веб-порталів із комерційною метою

3.1 Сайти порівняння цін можуть укладати письмові угоди з компанією TocoBus, згідно з якими TocoBus надає дозвіл на отримання, обробку та публікацію цін і розкладу руху автобусів компанії TocoBus.

3.2 Забороняється використовувати веб-портали компанії TocoBus з неособистою або комерційною метою. Забороняється використовувати автоматизовані системи для отримання вмісту цього веб-сайту з комерційною метою (аналіз екранних даних). Компанія TocoBus залишає за собою право вживати відповідних заходів щодо будь-яких порушень.


4. Оплата

4.1 Залежно від форми бронювання можуть використовуватися різні способи оплати квитків:

  • Онлайн: LiqPay, банківська карта (Mastercard/Visa), Google Pay, Apple Pay. Ми залишаємо за собою право змінювати список доступних способів оплати для бронювання.
  • У водія: готівка.

4.2 Особливі умови при оплаті за допомогою банківської карти:

4.2.1 У разі оплати за допомогою банківської карти сума з рахунку списується в момент завершення бронювання. Здійснюючи оплату за допомогою банківської карти, в момент бронювання ви надаєте своїй фінансовій установі право повідомити компанії TocoBus або її авторизованій третій особі відомості про ім’я та адресу у випадку запиту на повернення коштів з метою надання компанії TocoBus можливості пред’явити відповідні претензії.

4.2.2 Пасажири зобов’язуються сплатити банківську комісію, пов’язану з поверненням коштів, сплачених із банківської карти. У разі відсутності дій з боку клієнта, компанія TocoBus передасть претензію на розгляд зовнішньому постачальнику послуг. З цією метою компанія TocoBus має право передати всі необхідні персональні дані боржників такому зовнішньому постачальнику послуг.

4.3 Взаємозарахування та право на утримання

4.3.1 Право на взаємне зарахування надається тільки в разі юридичного визнання претензій або нашої згоди з такими претензіями та відсутності спірних питань. Більш того, право на утримання надається тільки тоді, коли претензії належать до одного договору.

4.3.2 У разі невиконання клієнтом будь-яких платіжних зобов’язань усі претензії за таким договором підлягають негайному задоволенню.

4.4 Комісії за оплату

4.4.1 Вартість квитка, вказана в онлайн-магазині, включає в себе суму обов’язкової комісії, що стягується сторонніми постачальниками послуг за здійснення оплати вибраним клієнтом способом, а також суму податку на додану вартість.


5. Скасування та зміна бронювання

5.1 Перебронювання вимагає попереднього скасування поїздки.

5.2 Скасування бронювання можна здійснити тільки по телефону або через соціальні мережі компанії TocoBus.

5.3 У разі скасування з метою нового бронювання видається новий електронний квиток.

5.4 Про скасування бронювання потрібно попередити не пізніше ніж 2 доби (48 годин) до відправлення.

5.5 Якщо квиток, перевізниками по якому є TocoBus, не використано для подорожі, плата за проїзд не повертається.


II Юридична інформація

Відповідальна особа

TocoBus (Барабашов Андрій Олегович)

ІПН: 3401004672


Контакти:

Адреса: місто Чернівці, вулиця Смаль Стоцького, будинок 7/3

Телефон: +38 098 547 21 37

Телефон: +38 050 200 91 37

Адреса ел. пошти: [email protected]

* (Звертаємо вашу увагу на те, що вартість дзвінків зі стаціонарних і мобільних телефонів залежить від тарифів оператора.)


Відповідальність за контент сайту

Контент цього веб-сайту було підібрано з максимальною ретельністю. Незважаючи на це, ми не несемо відповідальності за достовірність, повноту й актуальність інформації, представленої на сайті.

Це правове повідомлення також застосовується до наших профілів у цих соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, Tik-Tok.


III Права пасажирів автобусного транспорту

1. Право на перевезення на недискримінаційних умовах

Під час купівлі автобусних квитків забороняється пряма та непряма дискримінація пасажирів за ознаками національної приналежності або місцезнаходженням транспортної компанії або агенції з продажу квитків в Україні. Для здійснення поїздки за маршрутом далекого прямування перевізник зобов'язаний видати пасажиру квиток (допускається видача квитка в електронній формі), за винятком випадків, коли передбачено видачу інших документів, що надають право на проїзд.


2. Право на отримання інформації

Всі пасажири автобуса мають право на отримання достовірної інформації протягом всієї поїздки, в тому числі інформації про права пасажирів та необхідних контактних даних національних установ з забезпечення дотримання цих прав.


3. Право на отримання компенсації та допомоги при аваріях

Пасажири мають право на отримання компенсації в разі смерті або заподіяння тілесних ушкоджень, а також втрати або пошкодження багажу під час поїздки далекого прямування або в результаті аварії за участю автобуса. Сума компенсації та умови її отримання визначаються відповідно до застосовного національного законодавства; у цьому Регламенті визначено тільки мінімальні суми компенсацій. Компенсації виплачуються не автоматично, а за рішенням національних судів, у разі необхідності.

Після аварії при поїздці далекого прямування перевізник також зобов'язаний надати пасажирам належну допомогу відповідно до їх потреб, в тому числі надати розміщення, харчування, одяг, транспорт і надати першу медичну допомогу.


4. Право пасажирів на продовження поїздки, здійснення подорожі за зміненим маршрутом і відшкодування вартості проїзду при скасуванні або тривалій затримці рейсу

При надмірному бронюванні або наявності у перевізника об'єктивних підстав для скасування регулярного рейсу пасажири рейсу мають право за своїм вибором при першій можливості здійснити поїздку до місця призначення за альтернативним маршрутом на аналогічних умовах без додаткової плати, отримати відшкодування суми, сплаченої за квиток у повному об'ємі, або безкоштовно повернутися до місця відправлення, зазначеного в договорі перевезення.

Цей вибір надається пасажирам і при скасуванні регулярного рейсу.

Якщо перевізник не надає пасажирам вибір між відшкодуванням вартості квитка та поїздкою за альтернативним маршрутом при описаних вище умовах, пасажири отримують право на компенсацію у сумі, що дорівнює 50% вартості квитка.

При поломці автобуса під час подорожі перевізник зобов'язаний направити до місця поломки інший автобус для доставки пасажирів до пункту призначення, до місця очікування або на автовокзал для продовження поїздки.