Правила користування сервісом

1. Час прибуття вказаний по графіку. Перевізник не відповідає за запізнення під час руху і несвоєчасність прибуття до станцій слідування, якщо це спричинилося незалежними від нього обставинами (в тому числі затримки під час проходження кордонів, погодними умовами, транспортними пробками, діями державних органів, ремонтними роботами на дорогах і т.д, діями самих пасажирів, що впливали на виконання даних обставин) та іншими причинами (технічними проблемами, що виникли з автобусом під час руху, котрі не могли бути попереджені фірмою-перевізником, не зважаючи на всі прийняті засоби застереження).


2.Перевізник не несе відповідальності за порушення пасажиром митних чи еміграційних правил. При порушенні пасажиром візових режимів (закінчення термінів дії віз, заміна паспорта іншим документом і т.д.) перевізник залишає за собою право не здійснювати перевезення пасажира. Кошти за невикористаний квиток не повертаються.


3. При недотриманні пасажиром митних та прикордонних правил і буде затриманий на кордоні і це спричинить затримку рейсу, екіпаж автобуса має право продовжити рейс без пасажира згідно з розкладом руху автобуса і без компенсації вартості проїзду.


4. Перевезення тварин за попереднім узгодженням.


5. Перевізник залишає за собою право відмовити в поїздці пасажиру, якщо він знаходяться в стані алкогольного та наркотичного спяніння, якщо своїми діями заважає спокою інших пасажирів або створює небезпеку для подорожуючих, кошти за квиток не повертаються.


6. Пасажир зобовязаний прибути на посадку за 30 хв до віправлення, в разі запізнення на посадку - відповідальність несе пасажир.


7.Правила повернення квитків:

  • Більше, ніж 72 год до відправлення - 50% або зміна дати поїздки (за умови наявності місць)
  • Менше, ніж 72 год до відправлення - квитки поверненню не підлягають, можлива зміна дати поїздки, маршруту, відкрита дата